Menu

Ilość dostępnych produktów: 9337

Producent: APTECZKA
Opakowanie: Karton
Data aktualizacji: 11.09.2017
Dostępność: Dostępny

8,90 zł

Szt.: Zwiększ
Zmniejsz
  • Opis
  • Opinie

Opis produktu

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane

- bóle głowy
- nerwobóle
- bóle mięśni
- bóle zębów
- migrena
- gorączka
- bóle menstruacyjne
- bóle kostno-stawowe

Lek zawiera paracetamol.

Pozostałe informacje

Pozwolenie nr 11071

Składniki

  • 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

Cechy:

lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania i droga podania: Doustnie. Szczegółowe informacje w ulotce dołączonej do opakowania.

Opakowanie

Wymagana wysokość na półce - 62 mm
Wymagana szerokość na półce - 108 mm
Wymagana głębokość na półce - 15 mm

Waga brutto: 15 g

Rozszerzone dane

Język produktu
Główny język opisu-polski
Język danych-polski

Języki na opakowaniu
  • polski

ADRES PRODUCENTA

ADRES ZWROTNY

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Produkty z tej samej kategorii

© Wispol 2012

Realizacja: TiO interactive

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików „cookies” i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania Naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można wyłączyć, zmienić ustawienia dotyczące „cookies”. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności i Polityce Cookies