Menu

Ilość dostępnych produktów: 9442

Producent: APTECZKA
Opakowanie: Karton
Data aktualizacji: 17.08.2017
Dostępność: Dostępny

6,50 zł

Szt.: Zwiększ
Zmniejsz
  • Opis
  • Opinie

Opis produktu

Ibuprofenum 200 mg tabletki powlekane

- Bóle głowy
- Bóle menstruacyjne
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle zębów
- Bóle kości i stawów
- Bóle mięśniowe
- Gorączka

Pozostałe informacje

Pozwolenie nr R/0879

Składniki

  • 1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę

Cechy:

lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 20 kg (w wieku około 6 lat).

Opakowanie

Wymagana wysokość na półce - 62 mm
Wymagana szerokość na półce - 83 mm
Wymagana głębokość na półce - 15 mm

Waga brutto: 14 g

Rozszerzone dane

Język produktu
Główny język opisu-polski
Język danych-polski

Języki na opakowaniu
  • polski

ADRES PRODUCENTA

ADRES ZWROTNY

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Produkty z tej samej kategorii

© Wispol 2012

Realizacja: TiO interactive

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików „cookies” i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania Naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można wyłączyć, zmienić ustawienia dotyczące „cookies”. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności i Polityce Cookies