Menu

Ilość dostępnych produktów: 9314

Producent: APTECZKA
Opakowanie: Karton
Data aktualizacji: 20.10.2017
Dostępność: Dostępny

11,90 zł

Szt.: Zwiększ
Zmniejsz
  • Opis
  • Opinie

Opis produktu

Ibuprofenum 200 mg kapsułki miękkie

- Bóle głowy
- Bóle zębów
- Bóle mięśniowe
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle kości i stawów
- Bóle menstruacyjne
- Gorączka

Pozostałe informacje

Pozwolenie nr 11023

Składniki

  • 1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol

Cechy:

lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.



Nie stosować po upływie terminu ważności.

Opakowanie

Wymagana wysokość na półce - 62 mm
Wymagana szerokość na półce - 108 mm
Wymagana głębokość na półce - 15 mm

Waga brutto: 17 g

Rozszerzone dane

Język produktu
Główny język opisu-polski
Język danych-polski

Języki na opakowaniu
  • polski

ADRES PRODUCENTA

ADRES ZWROTNY

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Produkty z tej samej kategorii

© Wispol 2012

Realizacja: TiO interactive

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików „cookies” i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania Naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można wyłączyć, zmienić ustawienia dotyczące „cookies”. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności i Polityce Cookies