Menu

Ilość dostępnych produktów: 9488

Producent: APTECZKA
Opakowanie: Karton
Data aktualizacji: 19.07.2017
Dostępność: Dostępny

5,90 zł

Szt.: Zwiększ
Zmniejsz
  • Opis
  • Opinie

Opis produktu

500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane

Skład:
1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.

Wskazania:
Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

Pozostałe informacje

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie:

Podanie doustne.

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat

Doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości, 1-2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej, niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 4 dawki (8 tabletek) w ciągu doby. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.

Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpił żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Opakowanie

Wymagana wysokość na półce - 71 mm
Wymagana szerokość na półce - 87 mm
Wymagana głębokość na półce - 19 mm

Waga brutto: 20 g

Rozszerzone dane

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Lek zawiera paracetamol
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol.

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Język produktu
Główny język opisu-polski
Język danych-polski

Języki na opakowaniu
  • polski

ADRES ZWROTNY

Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Produkty z tej samej kategorii

© Wispol 2012

Realizacja: TiO interactive

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików „cookies” i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania Naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można wyłączyć, zmienić ustawienia dotyczące „cookies”. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności i Polityce Cookies