Francuska naturalność ukryta w spojrzeniu. Dlaczego rezygnuje się ze sztucznych opraw oczu?

2022-09-06
Francuska naturalność ukryta w spojrzeniu. Dlaczego rezygnuje się ze sztucznych opraw oczu?

Współcześnie przykłada się szczególną uwagę do opraw oczu, jakimi są rzęsy. Coraz więcej kobiet podąża za stylem francuskim, stawiając przy tym na naturalność. To właśnie z tego powodu rezygnują one z metod sztucznego przedłużania rzęs, szczególną uwagę przywiązując do dbania o swoje własne – w tym celu stosują odżywki do rzęs wykonane na bazie naturalnych składników. Są one tegorocznym hitem i chyba długo nie wyjdą z mody. Dbanie o właściwą formę naturalnej oprawy swoich oczu to obecnie dzienna rutyna bardzo wielu kobiet. Ty również możesz iść ich śladem i niczym prawdziwa Paryżanka uwzględnić swoje naturalne piękno oczu – drogeria online Wispol pomoże ci osiągnąć cel, oferując specjalistyczne sera do rzęs.

 

Rzęsy niczym firanki. Zalety płynące ze stosowania odżywki do rzęs

Głównym celem używania serum jest wzrost naturalnych rzęs. Można dokonać tego w sposób bezpieczny i przyjazny dla oka. Większość odżywek bazuje bowiem na naturalnych składnikach, posiadających wysokie właściwości odżywcze. Niestety, często zapomina się, że rzęsy powinny żyć samą odżywką. Używanie maskar, nieprawidłowe stosowanie zalotki oraz zabiegi z wykorzystaniem środków chemicznych potrafią sprawić, że nawet najznakomitsze serum nic nie da. Rzęsy potrzebują czasu, żeby finalnie móc się zregenerować i zacząć od nowa rosnąć niczym na drożdżach, Idąc śladem Francuzek, warto postawić na naturalność, którą obecnie bardzo się ceni. Wedle zasad Paryżanek, makijaż nie ma zakrywać niedoskonałości czy w jakikolwiek sposób upiększać to, co uważamy za niedoskonałe – ma on być niczym serum, dzięki któremu podkreślimy naszą indywidualność i piękno. Nie tkwi ono bowiem w tonie makijażu, a tym co pod nim – mowa o skórze, ustach czy właśnie oprawie oczu. Akceptując siebie i dbając o każdą partię swego ciała, zdecydowanie prędzej dojdziesz do wniosku, iż naturalne dbanie o stan swoich rzęs przynosi więcej korzyści niż ciągłe poprawki tuszem, zalotką i innymi specyfikami. Odżywkę można nakładać samodzielnie – często tak samo jak w przypadku tuszu do rzęs. Jeżeli zastosujesz się do powyższych porad, finalnie dostrzeżesz efekty naturalnej pielęgnacji w postaci długich i zdrowych rzęs.

 

Olejki i kwas hialuronowy. O składnikach, które doprowadzą cię na sam szczyt

W naszym asortymencie dostrzec można kilka rodzajów serum do rzęs. Każde z nich zawiera w sobie naturalne składniki, które przyczyniają się do wzrostu i wzmocnienia rzęs. Każda odżywka do rzęs dostępna w naszej drogerii jest prawdziwym miksem pomocnych wartości odżywczych. Olejek arganowy cechuje się znakomitą regeneracją, odżywieniem i wzmocnieniem rzęs. Odbudowuje włókna włosa, jednocześnie chroniąc je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Kwas hialuronowy wnika w strukturę rzęs, stymulując ich wzrost; nawilża je intensywnie i sprawia, iż stają się one gładkie. Dodatkowo prowitamina B5 wnika w głąb rzęs, pogrubiając włókno włosa i czyniąc oprawę oka gęstszą niż kiedykolwiek. Oferowane przez nas kosmetyki zostały przetestowane dermatologicznie i są bezpieczne dla każdego oka – nic, tylko korzystać!

 

pixelpixel