Oczy zwierciadłem duszy, rzęsy zaś jej oprawą. Rzęsy jako atrybut kobiecości

2022-08-16
Oczy zwierciadłem duszy, rzęsy zaś jej oprawą. Rzęsy jako atrybut kobiecości

Nie od dziś wiadomo, że rzęsy są jednym z atrybutów kobiecości. Perfekcyjnie podkreślają oczy, jednocześnie chroniąc je przed zanieczyszczeniami. Jednak, jak doskonale wiemy, żaden człowiek nie jest identyczny. Niektóre kobiety mają naturalne, długie rzęsy, inne zaś nie – obie grupy często chcą jednak nadać oprawom swoich oczu wyrazistości, dlatego inwestują w sztuczne rzęsy na pasku. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć objętość swych naturalnych rzęs. Odpowiednio dobrane gwarantują zaskakujący efekt i sprawią, że wszystkie oczy skierowane będą właśnie na ciebie – w Wispol coś o tym wiemy. Kosmetyki i akcesoria to nasza bajka, a jako pasjonaci makijażu oferujemy klientom szeroki wybór produktów światowych marek – dbanie o swój look nigdy nie było prostsze!

 

Na czym polega przedłużanie rzęs? O tym, dlaczego warto upiększyć swoje spojrzenie

Przedłużanie rzęs jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Wykorzystuje się w nim między innymi sztuczne rzęsy; najczęściej wykonane są one z protein jedwabiu, materiałów syntetycznych i futra norek syberyjskich. Ich dobór jest kwestią indywidualną każdego, jednak w świecie makijażu szczególnie poleca się rzęsy w wydaniu naturalnym, które nie odbiegają wyglądem i miękkością w dotyku od tych prawdziwych. Wymienić można wiele metod przedłużania, lecz najpopularniejsze to 1:1, 2:1, 3:1. Pierwsza metoda polega na przyklejaniu do każdej rzęsy naturalnej, jednej sztucznej. Metoda 2:1 różni się od wcześniejszej ilością rzęs, jakie się przykleja – w tym przypadku chodzi o dwie. Metoda 3:1 funkcjonuje analogicznie jak do poprzednich. Jednak są to efekty dla pań, które chcą mieć rzęsy na dłuższy czas. Jeżeli czeka cię jakieś wyjście i chcesz jedynie podkreślić swoje rzęsy dla dopracowania efektu makijażu, fenomenalną opcją są sztuczne rzęsy na pasku. Można je przyklejać wielokrotnie, w dodatku trzymają się doskonale przez cały czas; wszystko spowodowane jest wysokiej jakości klejem. Odpowiednio nałożone stanowią doskonałą oprawę oka, podkreślając je w subtelny sposób. Drogeria Wispol oferuje zarówno sztuczne rzęsy, jak i kępki – każda kobieta może sama zdecydować, co będzie dla niej prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

 

Przed założeniem upewnij się, że wszystko jest w porządku. O czym nie powinno się zapominać?

Każdy człowiek różni się od siebie tolerancją na rzeczy nienaturalne – w przypadku kosmetyków i akcesoriów, mogą być to składniki lub substancje, które działają drażniąco na skórę. Jeżeli pierwszy raz przyklejasz sztuczne rzęsy na pasku, wpierw upewnij się czy nie podrażnia cię klej. Łatwo to sprawdzić – najpierw dopasuj rzęsy do kształtu oka i obetnij odstające końcówki. Następnie przyklej jedną z nich na skórę swojej dłoni. Odczekaj kilka minut i ciesz się rzęsami, jeżeli na twoim ciele nie wystąpiła wysypka lub uporczywy świąd. Sprawdzenie swojej tolerancji na dany produkt to szczegół zapominany przez wiele osób, który często jest fatalny w skutkach. Warto poświęcić chwilę, by móc później cieszyć się pięknymi rzęsami. Interesuje cię zakup rzęs na pasku? Zajrzyj do nas – mamy coś, co z pewnością wpadnie ci w oko!

 

pixelpixel