Powrót do lat 2000. W hołdzie naturze i lekkości w makijażu

2022-08-04
Powrót do lat 2000. W hołdzie naturze i lekkości w makijażu

W tym roku chowamy do szuflady ciężkie podkłady i korektory, ustępując miejsca francuskiemu stylowi i naturalności połączonej z nutą szaleństwa. Dziś liczy się przede wszystkim lekkość i niezwykły koloryt oczu bądź ust. Krzykliwe i przekoloryzowane formy makijażu, połączonego z mocnym konturowaniem i wielowarstwowym podkładem nie sprawdzą się w 2022 roku. Najmodniejsze makijaże w tym sezonie nawiązują do natury – ziemiste kolory z odrobiną złota rozjaśniają oczy, doskonale podkreślając ich kształt i nadając im ciekawego blasku. Co najlepsze, bez względu na posiadane umiejętności, większość makijaży można odtworzyć we własnym zakresie. Wispol wspiera zarówno zaawansowanych wizażystów, jak i tych stawiających pierwsze kroki w tworzeniu zaskakujących makijaży!

 

Francuski styl nieprzerwanie w modzie. Czym się charakteryzuje?

Francuzki uchodzą za osoby, które nie mają na celu wyznaczać trendów, jednak tak czy siak, mimowolnie to robią. Ich niebywała nonszalancja, a także swoista niedbałość o wygląd idealny sprawiły, że stanowią one prawdziwą ikonę i inspirację dla wielu osób nie tylko z branży modowej. W makijażu francuskim chodzi o naturalność – Francuzki ciężkim podkładom mówią stanowcze nie, stawiając przede wszystkim na wygląd nieskalany żadnym makijażem. W tym celu pomijają one aplikację pudru czy podkładu na nos, rezygnując z podkreślania oczu mocnymi kreskami. Wystarczy jedynie subtelne smokey eye w jasnych, wręcz beżowych barwach, odrobina różu na policzkach i oczywiście... wyraziste usta. To one grają tu pierwsze skrzypce i są esencją francuskiego stylu i szyku. Doskonale dopełniają one całą stylizację, nadając jej awangardy i elegancji. Co więc piszczy w trawie, jeśli chodzi o usta na 2022 rok?

 

Czekoladowe usta – hit sezonu. Podpowiadamy, jak wykonać ten trend!

Inspiracją czekoladowych ust była oczywiście...czekolada. A raczej to, jak wyglądamy po zjedzeniu kilku kawałków. Do ich wykonania niezbędne będą pomadki do ust – dlaczego w liczbie mnogiej? Bowiem ich nigdy za wiele, a w tym roku kolorowe usta to totalny must have! W Wispol oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju pomadek od sprawdzonych i cieszących się ogromną popularnością marek. Wybierz więc coś dla siebie, po czym przystąp do realizacji trendu. Sekret czekoladowych ust tkwi bowiem w ich niedoskonałości. Nie trzeba idealnie nakładać pomadki tak, jak robimy to w przypadku szminek o intensywnych kolorach. Lekkie niedociągnięcia w kącikach i efekt „roztarcia” pomadki palcem to strzał w dziesiątkę! W nie więcej niż 5 minut otrzymujemy efekt zwalający z nóg!

 

pixelpixel