Uwaga, nadchodzi nowe! Nietypowe pomadki już w Wispol

2023-07-19
Uwaga, nadchodzi nowe! Nietypowe pomadki już w Wispol

Podkreślone usta stanowią niezbędny element każdego pełnego makijażu – niezależnie czy wykonujemy go na co dzień czy wyłącznie na specjalne okazje. Współczesna moda pozwala nam eksperymentować na wiele różnych sposobów; makijaż jest kolejnym z nich. Czerwień, róż, odcienie nude...to typowe kolory szminek, które możemy znaleźć w kosmetyczce każdej kobiety. Rynek wciąż jednak zaskakuje, oferując nietypowe odcienie pomadek, które doskonale wpasują się w ideę prawdziwych eksperymentów z makijażem w roli głównej! Okazuje się bowiem, że kolory na ustach stanowią w wielu przypadkach znakomite połączenie z różnymi stylizacjami; zupełnie jak odcienie beżu i czerwieni, je również można dopasować pod kolor naszej karnacji.

 

Kolorowe usta wyznacznikiem pewności siebie? Wybierz swój własny kolor!

W ofercie naszej drogerii internetowej znaleźć można wiele nietypowych propozycji w postaci pomadek o rozmaitej barwie. Zielona i niebieska wersja doskonale pasują do jasnej karnacji, podobnie jak pomadka w odcieniach szarości. Miłośniczki ciepłych kolorów, nie martwcie się! Dla Was również przygotowaliśmy coś ciekawego. Możecie bowiem sięgnąć po pomadkę w odcieniach soczystej pomarańczy czy intensywnej żółci – te mocno nasycone kolory zdecydowanie sprawdzą się o każdej porze roku, nadając makijażowi słonecznego blasku. Współczesny makijaż ust nie ma już granic, a łączenie kolorów to wręcz standard spotykany nie tylko na pokazach mody ekscentrycznych projektantów. Teraz i Ty możesz spróbować go we własnym domu! Perfekcyjnie wykonany makijaż ust może stanowić prawdziwy przełom w nawet najbardziej stonowanej stylizacji. Do pomalowania swoich ust możesz użyć zarówno konturówki, jak i pomadki. Chętnie wyjaśnimy Ci różnicę, jaka istnieje pomiędzy jednym a drugim rodzajem akcesorium do makijażu.

 

Jak malować usta pomadką i konturówką? Mały poradnik dla początkujących

Konturówka stanowi niebywale precyzyjny kosmetyk, który możemy stosować samodzielnie, jak i w połączeniu z pomadką w odpowiadającym jej odcieniu. Za sprawą konturówki warki są idealnie obrysowane, zaś szminka na znacznie dłużej pozostaje w nienaruszonym stanie. Taka dokładność jest wskazana zwłaszcza kiedy sięga się po pomadki w znacznie ciemniejszych odcieniach. Bordowa, brązowa czy czerwona szminka sprawdzają się w przypadku nawet niewielkich niedociągnięć. Malowanie ust konturówką najlepiej jest rozpocząć od środkowej części górnej wargi, dokładniej od wyrysowania łuku Kupidyna. Po jego nakreśleniu należy przesuwać się z wolna w stronę zewnętrznych kącików ust i w analogiczny sposób obrysować dolną wargę (od środka ku zewnętrznym krawędziom. W przypadku gdy wydaje nam się, że kontur jest nazbyt mocno podkreślony, należy delikatnie rozetrzeć go pędzelkiem; wtedy otrzymamy pożądaną delikatność. Pomadka do ust prezentuje się na nich bajecznie, lecz niestety uwidacznia ona wszystkie niedociągnięcia i braki w pielęgnacji. Przed przystąpieniem do malowania nią ust, dobrze jest wykonać ich szczegółowy peeling, następnie nakładając nawilżający balsam i pozwalając mu na wchłonięcie się.

 

 

 

 

pixelpixel