Heitmann OXI Wash Intensive 50g.

  • Heitmann OXI Wash Intensive 50g.
Heitmann OXI Wash Intensive 50g.
5,22 zł
/ szt.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Dostępność produktu w sklepach

Heitmann OXI Wash Intensive 50g.
Heitmann OXI Wash Intensive 50g.

Wykorzystuje aktywną formułę usuwania plam do tkanin białych i kolorowych: Multi- odplamiająca i Anty-tłuszczowa formuła zwiększają wydajność każdego środka piorącego, usuwając brud i poszarzenia.

Zintegrowana, aktywna ochrona  kolorów zapobiega przy tym blaknięciu oryginalnych kolorów.

Ochrona przed zafarbowaniem zapobiega przyjmowaniu przez bieliznę luźnych cząsteczek barwnika, brudu i zszarzeń.

Pranie jest więc podwójnie zabezpieczone.

Skuteczność i ochrona środowiska   

Aktywna ochrona koloru zapobiega blaknięciu oryginalnego koloru    Zapobiega osadzaniu się uwolnionych podczas prania cząstek barwnika, brudu, poszarzeń z powrotem na prane tkaniny   

Do prania we wszystkich temperaturachWażne uwagi   

Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin znajdujących się na metceSkładniki: 15-30% wybielacz na bazie tlenu, poniżej 5% tenzydy anionowe, poniżej 5% tenzydy niejonowe.

Zawiera enzymy (Amylaza, lipaza, proteaza), optyczne wybielacze. Dodatkowo zawiera sodę, TAED, silikaty, polimerowe substancje aktywne i substancje pomocnicze.

Uwagi/Zagrożenia

Uwaga: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Waga: 50g

Kod produktu
4052400034969
Producent
niezdefiniowana
Marka
niezdefiniowana
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel