Efekt mokrych włosów a do tego intensywne kreski? To na pewno się uda!

2022-12-12
Efekt mokrych włosów a do tego intensywne kreski? To na pewno się uda!

Mokra włoszka i wodoodporny eyeliner to strzał w dziesiątkę

Chociaż włosy mają wydawać się mokre, nie pozwól by Twój makijaż nie był wodoodporny! Efekt mokrej włoszki doskonale współgra z rozmaitymi makijażami oka, jednak by były one trwałe i trzymały się przez całą imprezę bądź spotkanie towarzyskie przed zakupem kosmetyków warto sprawdzić czy są one wodoodporne. Szczególnie polecamy w tym celu zaopatrzyć się w wodoodporny eyeliner, gdyż to właśnie on odgrywa ważną rolę w całej stylizacji. Efekt mokrych włosów najczęściej łączony jest z efektem naturalnego makijażu, który ma na celu jedynie ukrycie drobnych niedoskonałości oraz zaczerwień. Zazwyczaj dla podkreślenia charakteru stawia się przede wszystkim na oprawę oczu – intensywny eyeliner z pewnością sprawdzi się tu znakomicie. Jaki kształt kreski wybrać? Wszystko to jest kwestią indywidualną, lecz na podstawie najnowszych trendów w makijażu oka możemy zasugerować kilka opcji:

  • kocie oko – dla wielbicielek klasyki

  • graficzne kreski – dla kobiet, które uwielbiają precyzję

  • smokey eye – na bardziej wieczorowe wyjścia

  • podwójna kreska – doskonale podkreślająca spojrzenie, nadając mu charakteru

Niezależnie od tego za jakim stylem podążysz, fenomenalny efekty osiągniesz tylko dzięki kosmetykom o dobrym składzie. W Wispol możesz dostać je w atrakcyjnej cenie, bez spędzania połowy swojego dnia w kolejce. Jako galeria online zajmujemy się błyskawiczną realizacją zleceń, zawsze dbając o jakość obsługi wszystkich naszych Klientek.

 

Wodoodporny eyeliner pozwoli Ci stworzyć prawdziwe dzieło sztuki

Współcześnie wiele makijażystek przyznaje, że używanie eyelinera jest w pewnym sensie porównywalne do stosowania pędzla, dzięki któremu można stworzyć na powiece misterny makijaż, zakrawający o kategorię sztuki pięknej. Wodoodporny eyeliner pozwala licznym osobom wyrazić siebie poprzez niekonwencjonalny styl, wykraczający poza ramy klasyki. Stwórz swój unikatowy look, używając do tego kosmetyków z drogerii online Wispol. W naszym asortymencie znajdziesz produkty topowych marek, które znane są na całym świecie. Nie musisz już zamawiać z zagranicy i oczekiwać na paczkę miesiącami – w Wispol z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz.

 

pixelpixel