Żele i płyny do higieny intymnej

( ilość produktów: 29 )

Kosmetyki inne niż wszystkie - delikatne płyny do higieny intymnej

Czy wiesz, że używając zwykłego mydła, możemy doprowadzić do nieprzyjemnego, a nawet szkodliwego wysuszenia skóry w okolicach intymnych? Dlatego podstawą dobrej higieny jest stosowanie odpowiednich preparatów. Żele i płyny do higieny intymnej dostępne w naszej drogerii internetowej odpowiadają za utrzymanie odpowiedniego pH i przywracają uczucie komfortu i świeżości. Jeśli szukasz produktów bezpiecznych i jednocześnie sprawdzonych, które pomogą Ci w codziennej higienie - sprawdź koniecznie naszą ofertę.

Zalety płynów do higieny intymnej

Płyny i żele do higieny intymnej oferowane przez nasz sklep powstały po to, by zapewnić podczas kąpieli oczyszczenie, nawilżenie i ochronę delikatnej okolicy skóry. Łagodne substancje oczyszczające, aromaty oraz roślinne składniki dbają o przywrócenie naturalnego pH, a kojąca siła takich składników jak macierzanka, rumianek, konwalia, jaśmin czy kozie mleko dzięki swojej delikatności równoważy pielęgnację pozwalając na uzyskanie doskonałej harmonii. Proponowane przez nas preparaty są niezwykle delikatne, dają gwarancję silnego nawilżenia i natłuszczenia śluzówki, chroniąc przed infekcjami. Stosowane każdego dnia działają przeciwzapalnie, antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Produkty są całkowicie bezpieczne (przebadane laboratoryjnie), z potwierdzonymi właściwościami hipoalergicznymi i minimalizującymi ryzyko podrażnień i infekcji miejsc intymnych. Dzięki nim możesz się czuć bezpiecznie, niezależnie od sytuacji. 

Żele do higieny intymnej są wręcz niezbędne w toalecie każdej kobiety. Inne produkty, o zbyt "ostrym" składzie mogą doprowadzić do podrażnień czy zaburzeń pracy flory bakteryjnej okolic intymnych. Dlatego w naszym sklepie oferujemy moc natury - produkty, będące gwarancją dbałości i bezpieczeństwa kobiecego ciała. Jeśli poszukujesz dobrego płynu do higieny intymnej, dobrze trafiłaś - w naszej drogerii bez kłopotu znajdziesz formułę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom i spełniać Twoje wymagania. W naszej ofercie znajdziesz również delikatne płyny do kąpieli oraz sole do ciała.

pixelpixel