Płyny micelarne

( ilość produktów: 13 )

Płyn micelarny zdobył ogromne uznanie w oczach kobiet jako preparat do oczyszczania skóry twarzy o wszechstronnym działaniu. Z powodzeniem zastępuje mleczko do demakijażu, tonik i płyn do usuwania makijażu oczu, czyli zamiast trzech kosmetyków do oczyszczania twarzy, użyjemy jednego - równie skutecznego. W ten sposób oszczędzamy czas poświęcany na zmywanie makijażu i odświeżanie skóry i nie wydajemy pieniędzy na dodatkowe kosmetyki do demakijażu.

Czym jest płyn micelarny?

Płyn micelarny stworzyli Francuzi ponad 100 lat temu, by zastąpić miejską wodę nie nadającą się do czynności pielęgnacyjnych. Jest to roztwór wodny zawierający mikro kuleczki – micele, które tworzą związki chemiczne działające jak magnes - przyciągają i pochłaniają tłuszcz oraz rozpuszczają inne zanieczyszczenia na skórze twarzy. Ponieważ płyny micelarne nie zawierają alkoholu, mogą być stosowane także do usuwania makijażu oczu i wrażliwych okolic twarzy.

 

Jak stosować płyn micelarny?

Wystarczy nasączyć płynem micelarnym wacik kosmetyczny i przetrzeć nim twarz. Usuwając makijaż oczu należy kilka chwil przytrzymać wacik na powiece, a następnie delikatnie przesunąć w kierunku rzęs. W ten sposób skutecznie usuniemy makijaż i inne zanieczyszczenia skóry twarzy. Płyn micelarny wygładza i nawilża skórę nie pozostawiając tłustego filmu. Może być stosowany do odświeżenia skóry przed porannym makijażem, do demakijażu i wieczornego oczyszczania twarzy. Płyny micelarne wzbogacane są substancjami aktywnymi o różnym działaniu, dzięki czemu każdy znajdzie bez problemu odpowiedni płyn do potrzeb swojej skóry.

 

Najlepsze płyny micelarne?

To takie, które oparte są na naturalnych składnikach i nie zawierają szkodliwych parabenów. Najlepszy, czyli taki, którego właściwości są dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Uznany producent i sprawdzony sprzedawca są gwarancją, że otrzymasz produkt jakiego szukasz. W naszym sklepie internetowym znajdziesz płyny micelarne Ziaja, Garniera, Bielenda, Nivea i wielu innych producentów. Z pewnością znajdziesz taki, którego potrzebujesz.

Zadbaj o swoje włosy. W naszej drogerii znajdziesz również kosmetyki do pielęgnacji włosów

pixelpixel