Płatki kosmetyczne

( ilość produktów: 1 )

Nieważne czy malujesz się na co dzień czy tylko od czasu do czasu. Bez różnicy jest również to, czy Twój makijaż jest delikatny czy bardziej wyrazisty. Za każdym razem na zakończenie dnia, powinnaś go zmyć. Bowiem, regularne nie wykonywanie demakijażu może w końcu sprawić, że Twoja skóra stanie się zniszczona, nieestetycznie wyglądająca, a przede wszystkim znacznie szybciej będzie na niej widać pierwsze oznaki starzenia. Zadbaj więc o swoją cerę i pamiętaj o codziennej pielęgnacji oraz demakijażu, do którego warto użyć płatków kosmetycznych. Oczywiście, często sięga się po nie również wtedy, kiedy makijaż jest jeszcze w trakcie wykonywania. Płatki kosmetyczne pozwalają zebrać nadmiar kosmetyku czy zmyć niepożądane i nieestetycznie wyglądające makijażowe drobnostki. W drogerii internetowej wispol.eu oferujemy płatki kosmetyczne marki Simple Beauty, a także silikonowe płatki do mycia twarzy od Donegal. Wybierz produkt, który w 100% będzie spełniać Twoje oczekiwania i ciesz się odpowiednio zadbaną cerą. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością udzielimy Ci na nie odpowiedzi. Życzymy udanych zakupów, jednocześnie licząc, że odwiedzisz nas ponownie w przyszłości. Do zobaczenia!

Płatki kosmetyczne szyte na miarę potrzeb Twojej skóry

Towarzyszy Ci przez większość dnia. Sprawia, że czujesz się pewniej. Pomaga zamaskować drobne niedoskonałości i podkreślić, to na czym Ci zależy. Wiesz już, o czym mowa? Makijaż wykonywano od zarania dziejów. Nie zawsze traktowany był jako atrybut kobiet. W zależności od kulturowego podejścia, po dziś dzień spełniać może różne role. Jednak mówiąc o makijażu, najczęściej mamy na myśli ten stosowany na co dzień. Jego intensywność i złożoność zależy od upodobań i potrzeb. Jest jednak czynność wspólna dla wszystkich zwolenników tego sposobu zdobienia twarzy. Zmywanie makijażu to nieodzowny element jego noszenia. Pomijanie tego etapu jest kategorycznym błędem. Skutkować może poważnymi zmianami skórnymi. Tak jak istotne jest poprawne nałożenie makijażu, równie ważne jest umiejętne jego usunięcie.

Zmywanie tuszu z rzęs, szminki z ust czy podkładu z twarzy to wyzwanie, na które odpowiadają płatki kosmetyczne. To dzięki nim usunięcie makijażu jest skuteczne i delikatne zarazem. Ich struktura jest wystarczająco chłonna, by zatrzymać w sobie odpowiednią ilość płynu do demakijażu i dozować go przy kontakcie ze skórą. Zamknięty brzeg uniemożliwia rozwarstwianie się wacika, a przez to nie pozostawia niechcianych włókien na twarzy. Jednocześnie brzeg płatka kosmetycznego jest miękki, dlatego nie zagraża uszkodzeniem warstwy zewnętrznej skóry. Natomiast okrągły kształt wpływa na umiejętne dotarcie do wszystkich obszarów skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 

Zastanawiasz się jak umiejętnie wykonać demakijaż oczu i okolic?

Nanieś na płatek kosmetyczny wybrany przez siebie środek do demakijażu. Waciki równie dobrze chłoną płyn, emulsję oraz mleczko.
Nasiąknięty płatek przyłóż do oka na parę sekund. W tym czasie następuje rozpuszczanie się tuszu do rzęs i innych kosmetyków użytych do makijażu oka. Następnie rozpocznij usuwanie produktów, wykonując powolne, delikatne ruchy. Staraj się utrzymywać kierunek od zewnątrz do wewnątrz oka. Dzięki temu zanieczyszczenia, które mimowolnie znajdą się w oku, łatwiej dotrą do spojówki i zostaną szybciej usunięte z filmem łzowym.
Podczas usuwania makijażu ze skóry twarzy również zastosować można pewne sposoby, które korzystnie wpłyną na jej stan.
Pierwszy etap może być podobny do tego, który stosuje się przy demakijażu oczu. Wstępne rozpuszczenie makijażu ułatwia jego zmycie. W tym przypadku ruchy również powinny być delikatne. Usuwanie make-upu twarzy może jednocześnie stanowić skuteczny masaż. Jak? Wykonywanie kulistych ruchów pobudza mięśnie twarzy i wpływa na lepszy przepływ krwi. Podczas demakijażu nie zapominaj także o szyi i dekolcie! W końcu na tych odcinkach skóry makijaż jest również częstym gościem. Cienka skóra zasługuje na troskę i regularną pielęgnację.

Na naszej stronie znajdziesz płatki kosmetyczne, które odpowiedzą na najważniejsze potrzeby Twojej skóry. Waciki do demakijażu firmy Bella oraz Your pure Beauty to produkty najwyższej jakości i stali bywalcy kosmetyczek kobiet na całym świecie. Pozwól nam zatroszczyć się o swoją cerę!

pixelpixel