Podpaski

( ilość produktów: 14 )

Podpaski higieniczne wysokiej jakości. Dyskretne, wygodne i chłonne 

Spośród wszystkich środków higienicznych używanych przez kobiety, to właśnie podpaski są najbardziej popularne. Sięga po nie większość pań, przechodzących menstruację. W odróżnieniu od tamponów i kubeczków, podpaski nie sprawiają najmniejszych problemów w zakresie ich aplikacji. Wystarczy odkleić paseczki i przykleić produkt bezpośrednio do bielizny. W zależności od rodzaju, podpaska może być ultracienka lub superchłonna. Sprawdź ofertę przygotowaną przez nasz sklep – znajdziesz tutaj podpaski takich marek, jak Always, Bella czy Naturella. Przystępna cena i duży wybór produktów dla młodych dziewczyn oraz starszych kobiet powoduje, że zakupy u nas są wygodne i opłacalne. Złóż zamówienie online – w tej kategorii oferujemy podpaski o różnej chłonności, a także grubości, w wersji naturalnej lub zapachowej. Są one pakowane w poręczne paczuszki, jak i ekonomiczne większe paczki. Zapraszamy!

 

Sklep Wispol poleca: podpaski i inne artykuły higieniczne dla kobiet

Jednorazowe podpaski zaliczają się do grupy artykułów higienicznych, które należy dobrać adekwatnie do indywidualnych preferencji. U jednych kobiet doskonale sprawdzą się podpaski klasyczne, inne panie będą potrzebowały wyrobów o podwyższonej chłonności. Mamy w okresie połogu potrzebują szczególnego wsparcia – dla nich przygotowaliśmy podpaski typu podkład, która są szersze i lepiej chłonne, niż tradycyjne środki higieniczne. Zapomnij o przeciekaniu, wybierając podpaski pierwszorzędnej jakości. Unikaj wyrobów o wątpliwym składzie, nasączonych sztucznymi olejkami zapachowymi, które mogą uczulać i podrażniać. Sklep Wispol ma dla Ciebie podpaski renomowanych marek, od lat cieszących się uznaniem kobiet. Regularnie zmieniane podpaski z dobrym składem gwarantują komfort w trakcie miesiączki i znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia infekcji intymnej. Zobacz, jaka jest cena interesujących Cię produktów i kup je online, korzystając z opcji darmowej wysyłki.

 

Oferujemy podpaski w konkurencyjnych cenach. Zamów je online! 

Podpaski to produkt pierwszej potrzeby, a co za tym idzie, ich cena nie powinna znacząco obciążać domowego budżetu. Dlatego nasz sklep zadbał o atrakcyjny asortyment z kategorii wyrobów higienicznych. Regularna cena podpasek jest u nas bardzo atrakcyjna – co więcej – systematycznie realizujemy akcje promocyjne, pozwalające zakupić podpaski jeszcze taniej. Stawiamy na sprawdzone produkty znakomitej jakości, zapewniające ochronę przez całą dobę. Podpaski na noc wyróżniają się zwiększoną chłonnością, zaś podpaski na dzień są cienkie i ledwo wyczuwalne. Wybrane rodzaje zostały wyposażone w technologie, neutralizujące niepożądane zapachy. Nowej generacji podpaski higieniczne są produktem, który może być bezpiecznie stosowany przez dłuższy czas – pod warunkiem jego regularnej wymiany. Przekonaj się, że miesiączka nie musi oznaczać brudnej bielizny i dyskomfortu. Niezawodne podpaski z naszej Drogerii możesz zamówić online, bez wychodzenia z domu!

 

FAQ

Czy podpaski można stosować przez cały czas menstruacji?

Tak, podpaski stanowią bezpieczny środek higieniczny i można je stosować przez dłuższy czas. Warunkiem właściwej higieny intymnej podczas używania podpasek, jest ich systematyczna wymiana. Za optymalny czas noszenia jednej podpaski podaje się od 3 do 6 godzin, natomiast jest to kwestia bardzo indywidualna. Zmieniaj podpaskę tak często jak potrzebujesz, lecz nie rzadziej, niż co 6h. Wyjątkiem jest noc: przy lekkim krwawieniu, jedna podpaska w zupełności wystarczy na około 8h.

 

Które podpaski nie przeciekają?

Dobrze dobrana podpaska skutecznie zatrzymuje nawet mocno obfite krwawienie. Kluczowe jest prawidłowe umocowanie podpaski na bieliźnie oraz jej regularna, częsta wymiana. Jeśli zmagasz się z obfitymi miesiączkami, sięgaj po podpaski ze skrzydełkami, bocznymi ściankami i wzmocnionym tyłem – tak wyprofilowany wyrób nie powinien przeciekać. Przy wyborze zwracaj też uwagę na rozmiar, markę oraz skład podpasek.

 

Czy trzeba kupować inne podpaski na dzień, a inne na noc?

Nie, nie trzeba kupować kilku rodzajów podpasek z rozróżnieniem na dzień i na noc. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb kobiety. W przypadku lekkiego krwawienia, przez całą dobę dobrze sprawdzą się podpaski o tradycyjnej grubości. Gdy krwawienie jest bardziej intensywne, przez całą dobę można używać podpasek o większej chłonności. Sklep Wispol oferuje podpaski w różnych wariantach, które mogą być stosowane w dzień i w nocy.

 

pixelpixel