Mydła w płynie

( ilość produktów: 16 )

Mydła w płynie w walce z wirusami i bakteriami

Jeszcze nie tak dawno mydła w płynie stosowane były jedynie w miejscach o zwiększonych wymogach higienicznych. Dzisiaj są obecne w każdym domu, instytucji, miejscu pracy. Chociaż popularność stosowania mydeł w płynie rosła z roku na rok, tak pandemia zdecydowanie wywindowała je na produkt nr 1 obecnych czasów. Dbanie o higienę, szczególnie dłoni, które dotykają tysiące powierzchni stało się najważniejszą czynnością w zapobieganiu rozprzestrzeniania się drobnoustrojów.

Nasze dłonie nie tylko się brudzą, ale gromadzą na swej powierzchni przeróżne mikroby i wirusy, dlatego nie tylko w dobie koronawirusa, ale w trosce o zdrowie (bez względu na sytuację) używanie mydła w płynie jest zasadne. Mydło w płynie podobnie jak tradycyjne mydło w kostce zawiera substancje rozpuszczające brud, ale ponieważ jego użycie nie wymaga dotykania powierzchni, które już ktoś dotykał (zamknięte jest w pojemniku z dozownikiem), zwiększa jego higieniczność.

Mydło w formie płynnej - nie tylko do zmywania brudu

Oprócz dobrych właściwości myjących mydło w płynie może być wzbogacone o składniki bakteriobójcze, wirusobójcze, może posiadać właściwości hypoalergiczne, mieć piękny zapach lub w ogóle go nie posiadać. Mydła w płynie antybakteryjne zawierają substancje odkażające na bazie alkoholu, ale także składniki nawilżające zapobiegające wysuszeniu dłoni. Naturalne mydło w płynie oparte jest na naturalnych składnikach i jest przyjazne skórze dłoni. Mydła w płynie różnią się składem (różne składniki odpowiadają różnym potrzebom skóry dłoni), zapachem, wielkością pojemnika, w którym się znajdują, a nawet przeznaczeniem - są mydła do rąk, do całego ciała, do ciała i włosów, do stosowania dla dzieci, przeznaczone dla dorosłych. Jak skutecznie zadbać o higienę dłoni i ciała? Kupując mydła w płynie w sklepie internetowym Wispol. Sprawdź też mydła w kostce dostępne w naszej ofercie. 

pixelpixel