Eyelinery

( ilość produktów: 10 )

Kreski na powiece są niemal makijażowym klasykiem. Wiele znanych i podziwianych kobiet kojarzonych jest właśnie z tym stylowym i dodającym charakteru elementem w makijażu. Jeśli też marzą Ci się piękne kreski, warto byś sięgnęła po któryś z naszych eyelinerów. W ofercie drogerii internetowej wispol.eu dostępnych jest ich kilkanaście - eyelinery w płynie, eyelinery w pisaku, eyelinery wodoodporne jak i w kałamarzu. Co więcej, proponowane przez nas kosmetyki do kresek pochodzą od znanych i lubianych producentów: Gosh, Pierre Rene, Paese, Eveline, Ingrid oraz Rimmel. Wybierz spośród nich markę, jak i kosmetyk, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Zachęcamy Cię do dokładniejszego zapoznania się z eyelinerami dostępnymi w naszym sklepie. W przypadku pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Życzymy udanych zakupów, jednocześnie licząc, że odwiedzisz nas ponownie w przyszłości! Do zobaczenia!

Makijaż - stary jak świat

Makijaż przez znaczną większość osób kojarzony jest z czasami współczesnymi. Gdybyśmy spytali przypadkową osobę z ulicy o konkretny rok bądź wiek, w którym kobiety rozpoczęły upiększanie swojej twarzy, zapewne usłyszelibyśmy, że jest to stosunkowo nowy "wynalazek". W rzeczywistości, makijaż był stosowany już przez cywilizacje starożytne, które określane są za kolebkę jego powstania. Ciężko w to uwierzyć, ale już podczas prymitywnych prac w dolinie Eufratu i Tygrysu, panie stosowały perfumy czy olejki, za których sprawą nie tylko dbały o własną higienę, ale również poprawiały atrakcyjność względem płci przeciwnej

 

Nowe kosmetyczne możliwości - eyeliner

Czasy się zmieniają, nowe wypiera stare, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna - chęć atrakcyjnego wyglądu. Poprawienie swojej aparycji przetrwało próbę czasu i po dziś dzień jest jednym z celów kobiet na całym świecie. Rozwój w zakresie kosmetycznym spowodował, że obecnie możemy korzystać ze znacznie większej palety możliwości niż w starożytności, a co za tym idzie - możliwe jest jeszcze większe eksperymentowanie na własnej skórze. Jednym z najbardziej lubianych i najczęściej sprzedawanych kosmetyków niewątpliwie jest eyeliner, który w ostatnich latach przebojem wdarł się na listę absolutnie obowiązkowych elementów w torebce każdej kobiety. A co tak naprawdę kryje się za tą angielską nazwą i dlaczego eyelinery osiągnęły tak olbrzymie powodzenie u pań na całym świecie?

 

Eyeliner - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Kosmetyk ten służy do niczego innego, jak do podkreślania oczu. Za jego pomocą maluje się kreski na górnej i dolnej powiece, dzięki czemu nasze oczy stają się o wiele bardziej wyraziste. Pomimo że ogólne zastosowanie wszystkich eyelinerów jest analogiczne, to wyróżniono wśród nich kilka podgrup, nieznacznie się od siebie różniących. Dokonując podziału tego kosmetyku, trzeba wyróżnić trzy różne kategorie: żelowe, w formie pisaka, a także w formie pędzelka. Każda z nich jest na swój sposób dobra, jednak nie każda sprawdzi się w kosmetyczce u poszczególnych pań.

 

Jaki eyeliner wybrać?

Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z makijażem, najlepszą opcją jest eyeliner w pisaku. Jest on najłatwiejszy w użyciu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się u nastolatek oraz wszystkich młodych dziewczyn, które nie posiadają jeszcze dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli natomiast czujesz się pewniej w malowaniu swoich oczu, to idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie eyeliner z pędzelkiem. W odróżnieniu od pisaka jest on bardziej skomplikowany w użyciu, za to pozwala wydobyć bardzo intensywną czerń, czym zapracował sobie na niezwykle duże uznanie wśród pań. Całkiem dużą popularnością cieszy się także eyeliner żelowy. Ta odmiana sprawdzi się świetnie u osób, które uwielbiają spędzać długie godziny przed lusterkiem, poprawiając swój wygląd i eksperymentując z użyciem nieszablonowych rozwiązań. Używanie formy żelowej wiąże się z zakupem licznych akcesoriów, takich jak pędzelek skośny, bądź pędzelek cienki, a oprócz sporego wyposażenia, eyeliner żelowy wymaga także ogromnego skupienia, gdyż bardzo szybko zastyga. W Polsce ciągle nie jest tak rozchwytywany, jak na przykład w Stanach Zjednoczonych, natomiast w ostatnim czasie panie coraz częściej przekonują się również do niego. Makijaż oczu stał się bowiem sposobem wyrażania siebie oraz swoich uczuć, dzięki czemu każdy styl jest niepowtarzalny i pozwala nam zaprezentować swoje wnętrze w najbardziej artystycznej formie. Olbrzymia dostępność eyelinerów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie i nawet najwięksi sceptycy są w stanie zaspokoić swoje pragnienia za sprawą niezwykle obszernej oferty drogerii internetowej Wispol!

pixelpixel