Szampony do włosów

( ilość produktów: 84 )

Zadbane włosy potrafią zdziałać cuda w kreowaniu wizerunku każdego z nas. By były naszą dumą, a nie przyczyną rozterek należy odpowiednio o nie zadbać już na etapie codziennej pielęgnacji. Szampony ziołowe i odpowiednie mycie włosów to podstawa zdrowego wyglądu naszych włosów.

Tylko, że z tym myciem bywa tak, że nie przykładamy do niego uwagi. A właściwy szampon do włosów i prawidłowo wykonane czynności pielęgnacyjne to niezawodny sposób na piękne włosy (oczywiście nie zapominamy o zdrowym odżywianiu i aktywności ruchowej, bo to także istotny czynnik dla zdrowia i kondycji włosów).

Jak prawidłowo myć włosy szamponem ziołowym?

Włosy myjemy letnią wodą, by nie pobudzać gruczołów łojowych do pracy. Wybieramy szampon ziołowy dopasowany do rodzaju włosów i stanu skóry. Szampon nalewamy na dłoń, rozcieńczamy wodą i rozprowadzamy na włosach. Skórę głowy masujemy, a włosy lekko wygniatamy. Dokładnie spłukujemy włosy letnią wodą. Mycie i płukanie powtarzamy. Po umyciu delikatnie osuszamy włosy ręcznikiem, suszymy naturalnie (jeśli to możliwe) lub letnim strumieniem powietrza suszarki.

Naturalne szampony Babuszka Agafia. Jaki dobrać do swoich włosów?

Najlepsze dla naszych włosów będą szampony naturalne, proste w składzie, oparte na sprawdzonych recepturach, wykorzystujące moc roślin i ziół z terenów nieskażonych cywilizacją np. Babuszka Agafia - szampon z syberyjskich lasów. Dobry szampon do włosów przetłuszczających się, łamliwych, z tendencja do wypadania, do włosów puszących się i normalnych.

Wśród szamponów ziołowych dostępnych w naszej drogerii każdy znajdzie taki, który odpowiada potrzebom jego włosów. Wystarczy tylko ocenić kondycję swoich włosów i czytając informacje zawarte pod produktami, wybrać właściwy szampon. Szampony Agafia i wiele innych naturalnych kosmetyków do pielęgnacji kupicie w drogerii internetowej Wispol.

Sprawdź także inne kosmetyki do włosów Babcia Agafia oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów innych marek dostępnych w naszej ofercie!

pixelpixel