Pilniki

( ilość produktów: 6 )

Pilniki służą do szybkiego, łatwego i efektywnego piłowania paznokci. Mogą być one wykonane z papieru, piaskowca, metalu, szkła lub wielu innych surowców. Pilniczki do paznokci są dostępne w różnych kolorach i wzorach, a także kształtach. Dostępne są pilniki proste, zakrzywione, okrągłe lub półokrągłe. Te, które są w formie łuku, nazywane są „bananami”, z kolei na te zaokrąglone po jednej stronie, przyjęła się nazwa „łódka”. Za pomocą pilników możliwe jest poprawienie wyglądu paznokci, ich skrócenie, a także nadanie pożądanego kształtu. Co więcej, pilniki dostępne są w różnych rodzajach ziarnistości. Warto sprawdzić, jakie pilniczki do paznokci dostępne są w drogerii internetowej Wispol. Serdecznie zapraszamy!

Czym są pilniki do paznokci i do czego one służą?

Pilniczki do paznokci — chyba każdy wie, czym one są. Jednak nie zaszkodzi krótkie przypomnienie, czym jest pilniczek, a także, do czego jest on wykorzystywany. Zatem, pilniczki do paznokci to małe narzędzie kosmetyczne, przy którego użyciu możliwa jest pielęgnacja paznokci. Pilniki do paznokci służą do opiłowywania i nadawania kształtu paznokciom. Za ich pomocą można skrócić paznokcie bez używania obcinaczki. Co więcej, dzięki użyciu pilniczka do paznokci można je również uczynić bardziej estetycznymi. Pilnik do paznokci powinien się znaleźć w niemal każdej kosmetyczce.

 

Pilniki do paznokci — rodzaje

Zastanawiasz się, jakie pilniczki do paznokci są dostępne na rynku? Spokojnie, zaraz wszystko po kolei wyjaśnimy. Na sklepowych półkach można znaleźć pilniki do paznokci o różnych kształtach. Co więcej, wykonane są one z różnych materiałów. Niektóre z nich są wykonane z metalu, inne z plastiku lub szkła. Ważne jest zatem, aby wybrać odpowiedni pilniczek dla siebie. Jeśli jesteś posiadaczką słabych paznokci, dobrym pomysłem może być zainwestowanie w pilnik szklany. Są one delikatne dla paznokci i nie powodują tak wielu uszkodzeń, jak w przypadku pilników metalowych. Często wybierane są pilniczki papierowe. Można je spotkać w salonach kosmetycznych, jak również w kosmetyczkach miłośniczek stylizacji paznokci. Warto jeszcze wspomnieć, że pośród pilników można wyróżnić ich różne kształty. Te najczęściej spotykane to pilniczki proste, zaokrąglone oraz takie w kształcie łódki. Pilniki proste są najbardziej uniwersalne, a tym samym — najczęściej wybierane. Te zaokrąglone, inaczej — pilniczki banan — umożliwiają skrócenie twardych paznokci. Można znaleźć jeszcze pilniki łódeczki. Będzie on przydatny podczas pracy różnymi technikami. Za jego pomocą można wygładzić płytkę paznokci, a także ich stylizacji.

 

Gdzie można znaleźć najlepsze pilniki do paznokci?

Dobrej jakości pilniki do paznokci można znaleźć w drogerii internetowej Wispol. W sklepie internetowym wispol.eu dostępne są pilniki do paznokci w kształcie łódki, pilniki banan oraz pilniczki proste. Są to dobrej jakości produkty na rynku, które pomogą zadbać o paznokcie w najlepszy możliwy sposób. Co więcej, w drogerii internetowej Wispol można znaleźć również inne produkty kosmetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów w sklepie wispol.eu.

pixelpixel