Wkładki higieniczne

( ilość produktów: 10 )

Wkładki higieniczne – przydatne w każdej fazie Twojego cyklu 

Każda kobieta lubi niespodzianki. Nowa biżuteria, impreza urodzinowa, nieoczekiwany telefon od obiektu westchnień – wszystko to potrafi poprawić humor. Istnieją jednak niespodzianki, które nie należą do najprzyjemniejszych, a jedną z nich stanowi nieoczekiwany okres. Wkładki higieniczne pozwolą Ci być przygotowaną na tego typu ewentualność! W drogerii Wispol posiadamy szeroki wybór mniejszych i cieńszych wersji regularnych podpasek. Oferowane przez nas wkładki higieniczne są bardzo cienkie, wykonane z miękkiego i chłonnego materiału. Ich zastosowanie jest natomiast bardzo szerokie, dzięki czemu mogą przydać się niemalże w każdej fazie kobiecego cyklu. Pomagają one w utrzymaniu czystości i suchości tuż przed okresem, a także w jego trakcie (gdy krwawienie jest niewielkie). Noszenie wkładek zabezpiecza przed przykrymi niespodziankami – już dziś zamów wkładki higieniczne i przestań obawiać się nieoczekiwanej miesiączki.

 

W drogerii Wispol oferujemy wkładki higieniczne dla każdej kobiety! 

Szeroki asortyment naszego sklepu obfity jest w różnego rodzaju wkładki higieniczne, co umożliwia dopasowanie ich niemalże do każdej bielizny,a także do potrzeb każdej kobiety. Wśród oferowanych przez nas wkładek znajdują się zarówno produkty bezwonne, jak i te o delikatnym zapachu kwiatów, ziół czy zielonej herbaty – polecane są one zwłaszcza osobom, które cenią sobie świeżość podczas codziennego funkcjonowania. Wkładki higieniczne występują również w wielu rozmiarach i typach; w Wispol kobiety znajdą zarówno rodzaje dłuższe i krótsze, bardziej wyprofilowane, a także takie z cieńszymi brzegami. Niektóre z nich są ultra-cienkie, inne nieco grubsze (choć wciąż subtelne i delikatne). Wkładki wykonane są również z różnego rodzaju materiałów i warstw pochłaniających wilgoć, a także nieprzyjemny zapach. Wkładki higieniczne możesz zabrać ze sobą wszędzie; doskonale zmieszczą się one do każdej torebki.

 

Co zyskasz, wybierając dobre wkładki higieniczne? 

Dobre wkładki higieniczne to takie, które chronią Twoją bieliznę i ubranie przed zabarwieniem. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie ochrony bieliźnie oraz ubraniom; mimo że są stosunkowo cienkie, ich warstwy oddychające utrzymują płyny i zapachy z dala od ciała i ubrań, zapewniając uczucie suchości, świeżości oraz czystości w każdej sytuacji. Niektóre nasze wkładki higieniczne są w stanie zapewnić maksimum ochrony nawet do 12 godzin! Przez fakt, że wkładki higieniczne są cienkie i miękkie, wiele kobiet przyznaje, że wręcz nie czuje, aby miało je na sobie – to tylko potwierdza, jak bardzo są one komfortowe. Ich elastyczna struktura jest w stanie znakomicie dopasować się do ciała, tym samym pozwalając osobie je noszącej skupić całą swoją energię na codziennych zadaniach i przyjemnościach. Już dziś postaw na wysokogatunkowy produkt, decydując się na zakup wkładek higienicznych z drogerii Wispol!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy wkładki higieniczne są zdrowe?

Wiele badań potwierdziło brak szkodliwości wkładek higienicznych na zdrowie kobiety. Ważne jednak, by produkty higieniczne były stosowane według swojego przeznaczenia. Eksperci zalecają używania wkładek wtedy, gdy jest to konieczne – kobietom zdrowym, które nie mają problemu z nietrzymaniem moczu, wydzielinami oraz nieregularnymi miesiączkami, zaleca się stosować zwykłą, przewiewną bieliznę.

 

#2 Co ile i dlaczego należy wymieniać wkładki higieniczne?

Wkładki higieniczne, podobnie jak podpaski, zaleca się (w miarę możliwości) wymieniać co około 3-4 godziny. Jest to szczególnie ważne w kontekście infekcji intymnych. Wydzielina z pochwy, która gromadzi się w jednym miejscu, w wielu przypadkach stanowi źródło infekcji bakteryjnych i grzybiczych – stąd tak ważna jest odpowiednia wymiana zabrudzonej wkładki na nową.

 

#3 Czy wkładki higieniczne przydają się podczas miesiączkowania?

Tak – zwłaszcza podczas ostatnich dni krwawienia warto zamienić podpaskę na wkładki, gdyż z reguły zapewniają one większy komfort. Ponadto, zawsze warto mieć przy sobie kilka sztuk wkładek higienicznych; są one lekkie i szczelnie pakowane, dzięki czemu przechowywanie ich w torebce czy kieszeni plecaka pozostaje higieniczne.

 

 

pixelpixel