Eyeliner w Płynie

( ilość produktów: 3 )

Chcesz zachwycać spojrzeniem? Przekonaj się, że eyeliner w płynie to Twój hit

Lubisz wyraziście podkreślać swoje oczy? Kocie oko to Twój ulubiony rodzaj makijażu? Świetnie się składa, ponieważ w Wispol mamy dla Ciebie specjalny produkt, a mianowicie eyeliner w płynie! To właśnie on pozwala na tworzenie perfekcyjnych make upów niczym z pierwszych stron magazynów! Kreska na powiecie to trend, który na stale zapisał się w naszej modzie makijażowej. Jest oznaką elegancki, stylu i dużego wyczucia smaku. Nawet sama kreska bez cieni na powiekach potrafi optycznie powiększyć oko i przyciągnąć spojrzenie. Kluczem jest wybranie odpowiedniego produktu. Czy przesadzimy jeśli powiemy, że eyeliner płynny cieszy się największą popularność? Oczywiście, że nie! Jego szereg zalet sprawia, że żadna kobieta się z nim nie rozstaje. Teraz również i Ty możesz go mieć. W swojej kolekcji posiadamy tylko i wyłącznie produktu od najbardziej prestiżowych marek kosmetycznych. Przekonaj się sama

 

Eyeliner płynny dopasowany nawet do laików makijażowych

 

Wiele kobiet boi się używać eyeliner w płynie. Obawy spowodowane są głównie aplikatorem w postaci pędzelka, a także płynną konsystencją. Jednak musisz wiedzieć, że zupełnie nie ma takiej potrzeby! Nawet jeśli nie masz doświadczenia w malowaniu kresek produkt sprawdzi się idealnie. Pędzelek pozwala na namalowanie prostej i dokładnej kreski. Jest krótki i cienki, dzięki czemu stopniowo możesz budować grubość kreski. Dodatkowo aplikator pozwala na regulowanie ilości pobieranego tuszu. Nie musisz się obawiać, że na Twojej powiece powstaną nieestetyczne zacieki. Sama decydujesz jaką intensywną i grubą kreskę chcesz uzyskać. Co najważniejsze, eyeliner w płynie wyróżnia się trwałością. Koniec z rozmazywaniem lub osypaniem się produktu! Zastygnięty produkt przez wiele godzin będzie wyglądał nienagannie. Z płynnym eyelinerem bez większych problemów uzupełnisz wszystkie wolne przestrzenie między kreską, a rzęsami, co jeszcze lepiej podkreśli Twoje spojrzenie.

 

Kocie oko, puppy eye i wiele innych kresek wykonasz wykorzystując eyeliner w płynie

 

Świat makijażowy cechuje ogromna różnorodność. Zmianie ulegają trendy w tworzeniu kreski. Poza prostymi kształtami możesz tworzyć kreski nieco bardziej wyciągnięte ku gorze lub ku dołowi. Eyeliner w płynie sprawdzi się również dla Pań lubiących podkreślić dolną powiekę. Produkt dający Ci tak wiele możliwości bez wątpienia powinien mieć specjalne miejsce w Twojej podręcznej kosmetyczce. Nie masz duże doświadczenia w malowaniu? Nic nie szkodzi! Eyeliner płynny to Twój niezbędny produkt kosmetyczny do nauki. Kluczem jest stabilna ręka, reszta dzieje się sama! Tusz świetnie rozprowadza się po skórze, dzięki czemu kreska jest równomiernie pomalowana w każdym miejscu. Brak prześwitów, intensywna czerń to coś czego Twój makijaż potrzebuje! W Wispol wspomniany produkt masz na wyciągnięcie ręki! Nie czekaj i wybierz swój eyeliner w płynie już dziś. Zachwycające makijaże stoją przed Tobą otworem!

pixelpixel