Jak dbać o dłonie i paznokcie ?

2020-11-02
Jak dbać o dłonie i paznokcie ?

Pielęgnacja dłoni i paznokci


Dłonie to nasza wizytówka, potrafią szybko zdradzić oznaki zaniedbania czy wiek, dlatego powinniśmy przykładać szczególną wagę do ich pielęgnacji. Przede wszystkim musimy pamiętać, że są one narażone na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, dlatego wymagają wyjątkowej ochrony i pielęgnacji. Latem zawsze odsłonięte, są ciągle wystawiane na działanie szkodliwego promieniowania UVA. A zimą pozbawione większości gruczołów łojowych będą szybko wysuszać się i nieraz pękać.
 Jak właściwie zatroszczyć się o ich piękno?
https://poczta.nazwa.pl/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=103459&_part=4&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1
Podstawą jest dobry krem do rąk. Na jesień koniecznie należy sięgnąć po bardziej bogate, natłuszczające formuły. Jeszcze nie nosimy rękawiczek chroniących przed zimnem, więc taki krem ma nam wystarczyć za barierę ochronną. Polecamy silnie odżywcze kremy Ziaja, szczególnie wersję Kaszmir z masłem shea. Ten kosmetyk odbuduje warstwę lipidową naskórka, dłonie będą solidnie nawilżone i miękkie.
Ziaja Kaszmir Krem do rąk z masłem shea 100 ml

Peeling i maseczka dłoni

Raz w tygodniu zafundujmy naszym dłoniom głęboki zabieg odnawiający. Nie tylko naszej twarzy należy się peeling i maseczka! Także dłonie lubią domowe SPA i pięknie nam się odwdzięczą. Perfecta SPA Maska-serum do rąk złuszcza zrogowaciałe komórki naskórka, działa łagodząco i nawilżająco. Tworzy na powierzchni skóry warstwę natłuszczającą.

Piękne dłonie mieć to także kwestia naszego lepszego samopoczucia, nieraz większej pewności siebie, więc warto świadomie potraktować ten element pielęgnacji ciała.

Polecane

pixelpixel