Jesienna regeneracja skóry

2020-09-29
Jesienna regeneracja skóry

Jesienna regeneracja skóry

 

Czas po urlopie, kiedy schodzi ta piękna opalenizna, o którą tak staraliśmy się latem zdradza grzechy nieumiejętnego korzystania z dobrodziejstwa słońca. Dermatolodzy bili nieraz na alarm, aby wystrzegać się opalania w godzinach 11-15. Co gorsze to fakt, że filtr przeciwsłoneczny jeśli już był nakładany to najczęściej przed wyjściem na plażę i nierzadko tylko 1 raz bez dokładania odpowiedniej porcji. Te słoneczne grzechy trzeba teraz odpokutować! Patrząc w lustro widzimy nowe efekty fotostarzenia się skóry. Twarz straciła jędrność, przybyło jej zmarszczek, przebarwień. Cera stała się cienka, wiotka, przesuszona i wygląda na bardzo zmęczoną. A jeśli dodać, że za kilka miesięcy skórę czeka kolejne zderzenie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak zimny wiatr, smog, wtedy już wiemy, że trzeba działać i to jak najszybciej!

Zacznijmy od dobrych peelingów do twarzy, najlepiej na bazie kwasów, które pozwolą w sposób delikatny pozbyć się drobnych przebarwień, a skóra zyska na świetlistości. Perfecta FenomenC Peeling enzymatyczny to produkt, który będzie działał kompleksowo na wyrównanie kolorytu cery. Odpowiada za rozjaśnienie, energetyzację skóry i działanie antyoksydacyjne.

 

 

Kiedy cera jest już oczyszczona z martwych komórek naskórka, wtedy czas na jej głębokie nawilżenie. Tu niezawodne są maseczki, które chyba uwielbia każda kobieta! W naszej Drogerii wybór jest tak ogromny, że z pewnością można znaleźć produkt idealnie ukierunkowany na poszczególne problemy skóry. Polecamy sięgnąć po maski o działaniu przeciwzmarszczkowym. Bielenda Camelia Oli to produkt bardzo luksusowy, który stymuluję produkcję kolagenu w skórze.