Rzęsy na pasku – ratunek dla początkujących, gratka dla zaawansowanych

2023-07-31
Rzęsy na pasku – ratunek dla początkujących, gratka dla zaawansowanych

Dobrze podkreślona linia oczu i brwi stanowi podstawę każdego udanego makijażu. Kredka oraz maskara stanowią znakomitą bazę, jednak to, co naprawdę dodaje spojrzeniu prawdziwej głębi to gęste, podkręcone rzęsy. Po rzęsy na pasku bardzo często sięgają kobiety, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pełnym makijażem oka. Ich ogromną zaletę stanowi fakt ich samodzielnej, błyskawicznej aplikacji. Na samym początku trzeba uzbroić się w cierpliwość i uwagę, jednak po kilku powtórzeniach proces ten staje się bardzo prosty. Rzęsy na pasku są doceniane również przez kobiety, które są obyte ze sztuką makijażu i niezmiennie od kilku lat używają tego dodatku do podkreślenia swoich oczu. W Wispol oferujemy liczne rodzaje i długości rzęs na pasku, dzięki którym każda z naszych Klientek będzie mogła hipnotyzować spojrzeniem znad kaskady ciemnych rzęs!

 

Rzęsy na pasku na co dzień? Tak, ale...

Rzęsy na pasku, które wykonane jest z delikatnych elementów to wygodne oraz higieniczne rozwiązanie, które dodatkowo nie stanowi obciążenia dla naturalnych włosków. W zależności od wybranego modelu, doskonale sprawdzają się one jako uzupełnienie makijażu dziennego czy wieczorowego, nadając oczom wyrazistą, ciemniejszą oprawę. W procesie produkcji większość z nich ulega dodatkowemu podkręceniu, co optycznie powiększa oko, uatrakcyjniając wizerunek. Oferowane przez drogerię internetową Wispol rzęsy na pasku nadają się do noszenia na co dzień. Warto jednak mieć w pamięci kilka zasad dotyczących pielęgnacji produktu. Postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jedno miejsce, tworząc ten wpis.

  • Ostrożnie zakładaj i zdejmuj rzęsy, unikając gwałtownych ruchów. Rzęsy na pasku są bardzo delikatne, przez co łatwo ulegają zniekształceniu i innym uszkodzeniom.

  • Zawsze używaj profesjonalnego kleju do rzęs. To jedyny sposób, dzięki któremu zapewnisz sobie komfort oraz bezpieczeństwo ich noszenia, a także będziesz w stanie zdjąć rzęsy w łagodny sposób, bez większego ryzyka, że zostaną one uszkodzone.

  • Higiena to podstawa! Za każdym razem po zdjęciu rzęs z powieki należy usunąć pęsetą resztki kleju z paska i włosków. W przypadku gdy podczas wykonywania makijażu sztuczne rzęsy były tuszowane w celu połączenia ich z naturalnymi, należy pozbyć się również śladu po maskarze. Do tego wykorzystać można patyczek higieniczny oraz płyn micelarny.

  • Utrzymuj rzęsy na pasku w doskonałej formie – w przypadku gdy straciły one swój dotychczasowy kształt, można przywrócić je do dawnej formy, stosując kilkunastominutową kąpiel w ciepłym roztworze, w którego skład wchodzi woda, płyn micelarny i łagodny szampon.

 

Które rzęsy na pasku stosować do danego typu oka?

Drogeria internetowa Wispol posiada ogrom produktów dostępnych w różnych wariantach. Wybór konkretnego rozwiązania powinien przede wszystkim być ukierunkowany kształtem oka po to, by jak najlepiej je podkreślić. Najlepsza sytuacja spotyka tu kobiety posiadające oczy w kształcie migdałów – dla nich każdy tym rzęs na pasku sprawdzi się znakomicie. Posiadaczkom dużych oczu poleca się zastanowienie nad włoskami, które nie są zbyt mocno podkręcone – w ten sposób da się uniknąć efektów przerysowania, zachowując pełną naturalność. Właścicielkom wąsko rozstawionych oczu poleca się zagęścić wewnętrzne kąciki oka, zaś kobietom o szeroko rozstawionych oczach zalecamy wypełnić środek linii rzęs. I gotowe! Piękne, gęste rzęsy gwarantowane.

 

pixelpixel