Sekrety makijażu odmładzającego

2020-11-02
Sekrety makijażu odmładzającego

Jak zrobić makijaż odmładzający

Trendy modowe w makijażu zmieniają się niemal z prędkością światła. W jednej chwili akcent kładzie się na naturalnie wyglądające oczy, za chwilę modne są kaligraficzne grube kolorowe kreski. Natomiast jest jeden aspekt w makijażu zawsze modny – kobieta pragnie wyglądać młodo, promiennie i świeżo. Dzisiaj postaramy się dać Wam kilka cennych wskazówek, naszych ulubionych trików, aby odmłodzić się o tzw. dobre kilka lat.


https://poczta.nazwa.pl/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=103459&_part=6&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1


Zacznijmy od bazy pięknego makijażu, czyli od…bazy! To produkt tak często pomijany, uznawany za zbyteczny, nie dający widocznego efektu. A tymczasem to taki mały cudotwórca! Dobrze dobrany, czyli rozświetlający, delikatny potrafi świetnie zniwelować zmarszczki i poprzez rozproszenie światła daje efekt gładkości skóry. Baza marki Pease ma za zadanie przede wszystkim sprawić, że skóra będzie wyglądała na wypoczętą, młodą i pełną blasku. Zawarte w bazie rozświetlające pigmenty odbijają światło i subtelnie ożywiają skórę.

 

Odmładzający róż

Róż i już! Zwykło się tak nieraz mówić i faktycznie nie bez przyczyny, bo róż potrafi zrobić dużą różnicę. Położony na szczyty kości policzkowych da efekt liftingu i rozjaśni całą twarz. Ulubionym trikiem makijażystów gwiazd jest jego aplikacja na powieki. Wtedy spojrzenie jest wypoczęte, promienne, ale tutaj pamiętajmy o umiarze. Polecamy róże w żywych odcieniach, takich jak np.  Revolution Róż Peachy Pink Kiss.

Pomadki matowe w płynie święcą triumfy popularności od kilku lat. Ale zdecydowanie warto je zostawić osobom młodszym. Kobiety dojrzałe korzystniej będą wyglądać w lekkich pomadkach nawilżających z odrobiną błysku. Nasz hit to pomadka arganowa marki Pease. Zapewnia mocne pokrycie, intensywny kolor i lustrzany blask. W dodatku zawiera witaminę E o działaniu przeciwzmarszczkowym.


A na koniec technika nakładania makijażu o działaniu wybitnie odmładzającym. Nakładajmy makijaż oszczędnie! Zatem warstwowo, lepiej dołożyć nawet kilka warstewek, niż przedobrzyć i uzyskać nieestetyczną maskę.

pixelpixel