Zrób coś dla siebie! Sesja zdjęciowa w wannie wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu

2023-02-13
Zrób coś dla siebie! Sesja zdjęciowa w wannie wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu

Cztery punkty, bez których wodna sesja nie jest w stanie istnieć

 

  1. Posiadasz starą, żeliwną wannę? A może taką izolowaną styropianem? Jeżeli nie, musisz pamiętać o tym, że woda w Twojej wannie może szybko stać się zimna, zaś modelka lub Ty możesz przemarznąć na kość. Aby sesja nie zakończyła się kichaniem bądź kaszlem, dobrze jest przed rozpoczęciem sesji rozplanować sobie kadry w taki sposób, żeby osoba fotografowana spędziła w wannie jak najmniej czasu.

  2. Dodatkowe oświetlenie to konieczność, jeżeli chce się zyskać fenomenalne fotografie. Prawidłowe rozmieszczenie foto lamp jest wręcz wymagane – nie chodzi jedynie o jego jakość sprzyjającą zdjęciom, lecz także bezpieczeństwo osoby pozującej. Niewłaściwe umieszczenie lamp zbyt blisko wanny wiąże się z ryzykiem ich wpadnięcia do wody. Dalej wolimy sobie nie wyobrażać, co może się stać...

  3. Pozostając w tematyce bezpieczeństwa, pod żadnym pozorem nie baw się w cyrkowcawspinanie się na drabinę w celu wykonania zdjęcia lub (co gorsza) balansowanie po obu krawędziach wanny by zrobić osobie pozującej zdjęcie „od góry” jest niebezpieczne nie tylko dla modelki lub modela, lecz również dla fotografa! Zadbaj o to, by na miejscu robienia zdjęć pojawił się pomocnik. W trzyosobowym składzie z pewnością dacie sobie radę. Parafrazując dobrze znane powiedzenie, gdy osób przy sesji jest sześć, tam potknięć o kable trzydzieści.

  4. Na koniec to, co uwielbiamy najbardziej – makijaż! Musisz pamiętać, że w zetknięciu z wodą, makijaż często jest na przegranej pozycji. Czy jest na to sposób? Oczywiście! Wodoodporny make-up to coś, czego nie może zabraknąć podczas wodnej sesji. W tym przypadku świetnie sprawdzi się wodoodporny eyeliner, który możesz znaleźć w Wispol! Pamiętaj, by cały makijaż powstał w asyście produktów wodoodpornych – chyba, że chcesz, by zostały z niego jedynie kreski na oczach.

 

W Wispol znajdziesz produkty, którym woda niestraszna!

 

Wpisując w naszej lupce hasło „wodoodporny, wyświetli Ci się sporo kosmetyków, z pomocą których będziesz w stanie wykonać makijaż, którego nie pokona nawet tsunami. W Wispol łączymy wysokogatunkowe produkty od markowych twórców z atrakcyjną ceną na każdą kieszeń. Nasze koszyki nie mają limitów, zupełnie jak wirtualna drogeria godzin otwarcia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie temu, by zrobić zamówienie! Wszyscy pasjonaci makijażu mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, a także newsletter, dzięki któremu jesteśmy w stanie pozostać w kontakcie na długi czas! Poczuj moc makijażu razem z nami – spraw, że każda sesja zdjęciowa będzie wyjątkowa.

 

pixelpixel