Bazy pod cienie do powiek

( ilość produktów: 1 )

Malowanie powiek? Najpierw baza!

Bazy pod cienie to kosmetyk, który może i powinna stosować każda kobieta ceniąca sobie trwały i efektowny makijaż oczu. Jeszcze kilka lat temu kosmetyk ten nie był powszechnie dostępny, jednak rozwój branży kosmetycznej przyczynił się do tego, że kobiety nie tylko powróciły do malowania powiek (cienie estetycznie pozwalają “otworzyć oko” nawet po nieprzespanej nocy), ale też do przykładania do świeżości spojrzenia większej wagi. Szukasz dobrej bazy pod cienie? Sprawdź, jakie oferujemy w naszym sklepie!

Bazy pod cienie do powiek - zalety

Make up poprzedzony nałożeniem bazy sprawdza się u każdej kobiety: podkreśla odcień samego cienia i odświeża spojrzenie. Najlepsze bazy pod cienie do powiek, zebraliśmy a naszej drogerii, by odpowiadać także na szereg innych potrzeb makijażystek. Nasze bazy mają za zadanie zapobiegać zbieraniu się cieni w załamaniu górnych powiek, zapobiegać ich osypywaniu się i wydłużyć trwałość makijażu (nawet do 7-8 godzin!).

Zalet tego niepozornego kosmetyku jest jednak zdecydowanie więcej! Dobra baza pod cienie łatwo się aplikuje, dlatego jej nakładanie nie wydaje się czynnością zbyt skomplikowaną. Wszystko jest uzależnione od efektu, jaki chcemy otrzymać. Najlepiej robić to na suchą powiekę, pamiętając, by nie przesadzić z jej ilością (zbyt gruba warstwa stworzy wrażenie nieestetycznej “skorupy”). Następnie należy delikatnie przypudrować powieki i rozprowadzić ulubione cienie do powiek wedle uznania. Gdy zależy nam na pogłębieniu koloru cienia - warto postąpić nieco inaczej: zaaplikować cień bezpośrednio po nałożeniu bazy.

Bazy pod cienie dostępne są w postaci kremu, estetycznie zapakowanym w słoiczku lub w wygodnym opakowaniu przypominającym korektor lub błyszczyk. Propozycji jest wiele, jednak z łatwością wybierzesz coś dla siebie.

pixelpixel