Rozjaśniacze do włosów

( ilość produktów: 6 )

Piękne, jasne refleksy, włosy jakby muśnięte słońcem - fryzury w blond odcieniach to ciągle jeden z najpopularniejszych trendów. Niewiele z nas może się jednak pochwalić takim naturalnym kolorem włosów. Ale, jak to mówią “potrzeba matką wynalazków”. Producenci kosmetyków do włosów wyszli nam naprzeciw. Rozjaśniacze do włosów to sposób na to, byśmy mogli (mężczyźni również stosują takie zabiegi) cieszyć się blond fryzurą. Kosmetyk jest w stanie rozjaśnić włosy nawet o 9 tonów.

Jak działa rozjaśniacz do włosów?

Rozjaśniacz do włosów to jeden z tych kosmetyków, który mocno ingeruje w strukturę włosa. Zmiękcza ją, rozchyla łuski, by składniki aktywne przeniknęły do wnętrza włosa i usunęły naturalny pigment. Ich stosowanie wymaga dobrej kondycji włosów, a także dodatkowej, bogatej w składniki odżywcze pielęgnacji po rozjaśnianiu. Przy jasnych włosach wystarczy jeden zabieg na uzyskanie odpowiedniej tonacji, ciemne włosy to dłuższy proces. Czasem potrzeba kilka zastosowań rozjaśniacza, tym bardziej, że po każdym zabiegu włosy co najmniej miesiąc powinny odpocząć. Wtedy świetnie sprawdzą się kosmetyki do pielęgnacji włosów.

 

Która forma rozjaśniacza jest najlepsza?

Rozjaśniacze do włosów są dostępne w formie kremu, sprayu, proszku. Rozjaśniacz w sprayu to rozwiązanie najłatwiejsze, ale rozjaśni włosy co najwyżej o dwa tony. Kremy, które występują w kilku odcieniach – nawet 4-5 tonów. Proszek – najbardziej spektakularne efekty, ale najbardziej ingeruje w strukturę włosa. Marka kosmetyków Joanna posiada w ofercie wszystkie rozwiązania. Rozjaśniając włosy należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta. Rozjaśniacze do włosów Joanna wzbogacone są kompleksami pielęgnacyjnymi, dodatkowo kupisz je w wersji z maseczką regenerującą, pielęgnującą włosy po zabiegu. Sklep internetowy Wispol w sensie, że posiada w ofercie wysokiej jakości rozjaśniacze do włosów, które można stosować w warunkach domowych (kosmetyki do wykonywania blond refleksów, jak i rozjaśniania całej fryzury). Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

pixelpixel