Roświetlacze do twarzy

( ilość produktów: 1 )

Nadaj swojej cerze nieco blasku, dzięki cudownym i niezastąpionym rozświetlaczom! W ofercie drogerii internetowej wispol.eu znajdziesz rozświetlacze kilku znanych i często wybieranych marek, między innymi Eveline, Ingrid czy Revolution. Rozświetlacz jest doskonałym wykończeniem każdego makijażu, a co więcej - świetnie spisze się podczas konturowania twarzy.

Najlepsze rozświetlacze

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tegoż kosmetyku. Można wyróżnić rozświetlacze w płynie, w kamieniu, w sztyfcie oraz w kredce. Sama zdecyduj, który będzie dla Ciebie najlepszy! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci na nie satysfakcjonujących odpowiedzi. Zapraszamy! 

 

Jak nakładać rozświetlacz do twarzy?

Nakładanie rozświetlacza wcale nie jest trudne czy skomplikowane. Już jego niewielka ilość nałożona na szczyty kości policzkowych nadaje całemu makijażowi świeżego looku. Jeżeli chcesz, aby wykonany przez Ciebie makijaż był mocno rozświetlający, można nałożyć go także na czubek nosa, skronie i nad górną wargą. Warto jednak pamiętać, aby stosować go z umiarem, ponieważ nałożony w zbyt dużych ilościach nie wygląda korzystnie.  Aby precyzyjnie aplikować  rozświetlacz, warto zaopatrzyć się do tego w dedykowany, płaski pędzel. Pamiętajmy także, że rozświetlacz bardzo mocno mieni się w świetle dziennym, dlatego szczególnie posiadaczki cery tłustej powinny stosować go z dużą rozwagą. Na wispol.eu znajdziesz szeroki wybór rozświetlaczy od znanych i cenionych marek takich jak Paese, Igrid, The Balm

 

Dobrze dobrany rozświetlacz — czym się charakteryzuje? 

Dobrze dobrany rozświetlacz idealnie będzie współgrał z odcieniem naszej skóry. Jeżeli chcesz dopasować ten kosmetyk idealnie do koloru swojej cery,  koniecznie zwróć uwagę na to, jakim typem kolorystycznym jesteś. Jeżeli posiadasz chłodny typ urody wybierz rozświetlacz, w chłodnym, różowym tonie lub srebrze, natomiast dla posiadaczek ciepłego odcienia skóry idealny będzie rozświetlacz złoty. 

pixelpixel